HABERLER

ZUCHEX 2019 – 30.’uncu Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı



Yılda bir düzenlenen ZUCHEX Fuarı 2019’da 12-15 Eylü tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.



Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş ve Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. olarak uzman ekiplerimizle Alışveriş Arabaları, Ütü Masası,Merdiven, Çamaşır Kurutmalığı ile yeni ürünlerimizi tanıttık.



Zuchex2019 fuarında misafirlerimiz standımıza yoğun ilgi gösterdiler. Fuar boyunca standımızda çok değerli ziyaretçiler ağırladık, ürünlerimizi, üretim teknolojilerimizi ve projelerimizi tanıtma imkanı bulduk. Zuchex2019’da gördüğümüz yoğun ilgi için tüm ziyaretçilerimize, Züccaciye sanayi sektörünün yönetici ve çalışanlarına, teşekkür ederiz. ZUCHEX 2020 ’de görüşmek dileğiyle…



Fuar Stand 3d model olarak ziyaret edebilirsiniz.

https://www.dreamreality.com.tr/3d-model/dogrumetal-zuchex-2019/fullscreen/


12-15 EYLÜL 2019 İstanbul Zuchex Fuarı - Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş.
Yaşamınızdaki pazar veya market alışverişlerinizde taşımanıza yardımcı olacak pazar arabası, 40 kğ taşıma kapasitesine kadar yükünüzü çok kolay taşır. Evinizin basamaklarından çıkarken merdiven çıkabilen üç tekerlekli alışveriş arabası nıda kullanabilirsiniz.
12-15-eylul-2019-istanbul-zuchex-fuari-pazar-arabasi-fiyati-firma-sirketler-imalat-metal-siparisi-eva-teker-teker-sac-teker-kaucuk-teker-plastik-teker-uc-tekerlek-uc-teker-sirketler-imalat-merdiven-cikabilen-tekerlek-alisveris-arabasi-dogru-metal-tasima-cantasi-shopping-trolley-wheel-whells