TÜKETİCİ HİZMETLERİ

Doğru Metal’e; talep, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Tüketici Hizmetleri üzerinden verdiğimiz hizmetler genel hatlarıyla:

** Şikayet ve Öneriler 
Ürünlerimiz ile ilgili,
Şube ve Bayiiler ile ilgili,
Personellerimizle ilgili,
Diğer konularla ilgili şikayet ve önerilerinizi ŞİKAYET VE ÖNERİ FORMU ile Doğru Metal yetkilisine gönderebilirsiniz.

** Müşteri Memnuniyet Anketimiz 
Firmamız belirli aralıklarla yaptığı ankete sizlerde katılarak düşüncelerinizi öğrenebiliriz.Olumsuz düşünceleriniz en kısa sürede değerlendirilecek ve gerekli işlemler yapılarak size geri dönüş yapılacaktır.

** Yetkili satıcı ve servis iletişim bilgileri. 
Değerli müşterimiz Doğru Metal yetkili satıcılarından veya teknik servislerinden size en yakın olanını öğrenmek için aşağıdaki numaralardan irtibata geçebilir yada info@dogrumetal.com  adresine e-posta gönderebilirsiniz. 
Ürün ile ilgili sorularınızı sorabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. 
  
** Ürünlerin kullanım, aksesuar, montaj ve teknik bilgileri için +90 332 321 21 91 nolu numarayı arayabilir ya da info@dogrumetal.com adresine mail gönderebilirsiniz.TÜKETİCİ HİZMETLERİ - Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş.
Yaşamınızdaki pazar veya market alışverişlerinizde taşımanıza yardımcı olacak pazar arabası, 40 kğ taşıma kapasitesine kadar yükünüzü çok kolay taşır. Evinizin basamaklarından çıkarken merdiven çıkabilen üç tekerlekli alışveriş arabası nıda kullanabilirsiniz.
tuketici-hizmetleri-pazar-arabasi-fiyati-firma-sirketler-imalat-metal-siparisi-eva-teker-teker-sac-teker-kaucuk-teker-plastik-teker-uc-tekerlek-uc-teker-sirketler-imalat-merdiven-cikabilen-tekerlek-alisveris-arabasi-dogru-metal-tasima-cantasi-shopping-trolley-wheel-whells