KURUMSAL

     Doğru markasının temelini oluşturan Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş. 2005 yılında kurulmuş, Anadolu’nun ilk pazar arabası fabrikasıdır. 2009 yılında tesis yatırımlarını büyüterek pazar arabasının yanı sıra çamaşır kurutmalığı üretimine de başlayan şirketimiz; 2014 yılında Torbalı Pazar arabası üretimine başlayarak ürün gamını geliştirmiş ve markamıza olan güveni, zengin hizmet anlayışı ve kalitesiyle pekiştirmiştir.

     Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Doğru, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, alanındaki dünya modasını ve son akımları takip ederek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtmayı, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir. Doğru , gelişen teknolojisi ve günden güne artan kapasitesiyle genç ve dinamik bir firma olarak metal ev gereçlerinde Pazar arabası, eva teker, elyaf ve imperteks çanta sektörlerinde liderlik pozisyonunu muhafaza etmek için kendi alanında daima "ilk"leri gerçekleştirmeye devam edecektir. Doğru, değişen ve yenilenen , tüketicilerine en kaliteli alışveriş deneyimini sunmaktadır.
     
     Doğru, her geçen yıl dünyaya yayılmaya devam ediyor. Dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapan Doğru; kalitesi, yenilikçi ve fonksiyonel tasarım anlayışı ile değişiyor ve gelişiyor.

"Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş.'nin tüm çalışanları olarak ;

Daha iyiyi yapmak düsüncesiyle üstün nitelikli ürün anlayışımızdan ödün vermeden, değerli müşterilerimizin sürekli memnuniyetini sağlamak, sektörde ilk akla gelen marka olmak için gerekli teknolojik yatırımlara ve eğitim faaliyetlerine önem vermek ve takım çalışması halinde iş güvenliği kurallarına bağlı kalarak , yasal şartlar çerçevesinde faaliyetlerimizin sürekliliğini sağlamaktadır.
 

  Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Doğru, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, alanındaki dünya modasını ve son akımları takip ederek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtmayı, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir.

Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini karşılayan, üretimin her safhasında toplam kalite bilincinin göz önünde bulundurulduğu bir üretim anlayışına sahibiz. Sürdürülebilir kalitenin sağlanması, kalite sisteminin geliştirilmesi ve çalışan yetkinliğinin arttırılması planlı iç ve dış eğitimlerle desteklenmektedir.

ISO 9001 sistem belgelerine de sahip bir firma olarak belgelendirme kapsamımız her geçen gün artmaktadır.
 
EN_9001.jpg
TR_9001.jpg
 
 

Teknoloji ve bilim dünyası her geçen gün değişen ve gelişen yüzüyle insanlığa sunduğu yeni ve teknolojik buluşlarıyla sürekli bir gelişim ve değişim içerisindedir. Ülkemizin teknoloji üretebilmesi diğer ülkelerle olan rekabetimizde bizi güçlü kılan en büyük etmenlerden birisidir. Bilim ve teknolojinin gelişmesini sağlayacak yeni bilgileri elde etmek veya mevcut bilgilerle yeni malzeme, ürün ve araçlar üretmek, yeni sistem, süreç ve hizmetler oluşturmak ya da mevcut olanları geliştirmek amacı ile yapılan düzenli çalışmalar Araştırma ve Geliştirme ya da kısa adıyla ARGE olarak tanımlanmaktadır.

AR-GE, kişinin, toplumun ve kültürün bilgi birikimini artırmak ve bu birikimin yeni uygulamalara yol açması amacıyla sistematik bir temele dayalı yapılan yaratıcı işleri kapsar.
Argenin temelinde bilim ve bilgi yer almaktadır. Bunun içerisinde ise fikir, düşünce, emek, zaman, gözlem ve deney yer almaktadır.

Arge, hammaddenin fabrikaya girişinden son ürünün alıcı tarafından kullanılmasına kadar pek çok noktada emeği olan bir birimdir. 

Bu bağlamda Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş. argenin bir işletmede önemli bir birimini oluşturduğunu benimsemiş yatırımlarını ve desteklerini ona göre yapar hale gelmiştir. 

Aynı sektörde hizmet veren firmalarla rekabet edebilmek, bilinçlenen tüketiciler ve yükselen standartlarla giderek zorlaşmaktadır. Daha farklı, daha teknolojik,daha ergonomik ürünler piyasaya sürmek argenin gelişme ve geliştirmeye açık yapısıyla yakındır ilgilidir. 

Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş. argenin özellikle pazarlamayla ve diğer birimlerle ortak çalışmasıyla sağlanmaktadır. Pazarlamacılar tüketicilerin kullandıkları ürün hakkındaki memnuniyetlerini, isteklerini, şikayetlerini dikkate alırlar ve genel bir nabız yoklaması yapıldıktan sonra oluşturulan fikirler arge tarafından çok farklı ürünlerin oluşmasını sağlar.

Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş.; makine, kalıp ve ekipmanları kendi bünyesinde yaptığından belirlenen ürüne göre makina ve kalıp tasarımı yine argenin becerisine dayanır. Makinanın verimliliği, güç tasarrufu, kaliteye etkisi, imalata uygulanabilirliği, hız ve otomasyona dayalı olması arge tarafından değerlendirilir. Gerekli çizimler yapıldıktan sonra üretime geçilir. Ya da mevcut makina üzerinde iyileştirmeler yapılır.

Şirketimizin stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda organizasyon yapılarını dinamik tutmalarını sağlayacak yenilikçi insan kaynakları sistemlerini uygulayarak insan kaynağımızın etkin yönetilmesine ve "Çalışanlarımızın memnuniyetini üst seviyede tutmak temel insan kaynakları politikamızdır". 

Şirketimize başvuruda bulunmak için CV'nizi buradan yükleyebilir veya muhasebe@dogrumetal.com
adresimize gönderebilirsiniz.

Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş. her zaman sektöründe öncü olmayı hedeflemiş ve bunu da başarmış güçlü bir firmadır. Şirketimiz bundan sonra da kararlı ve azimli atılımlarıyla öncü olmaya devam edecektir.
 
ÜRETİM
Fabrikamız 2500  m² si kapalı bir alana sahiptir.

GALVANİZ
300 m² lik kapalı alana kurulu tam otomatik asitli çinko ( GALVANİZ ) tesisimiz 1 hareketli robotla desteklenmiştir.

BOYA TESİSİ
Dünyada oluşan çevre bilincine paralel olarak geliştirilen, metallerin ve toz boya materyalinin bir manyetik ortam içerisinde farklı elektrikle yüklenmeleri, bunun sonucunda toz materyalin mıknatıs etkisiyle metal yüzeyi kaplaması esasına dayanan bir boyama yöntemi olarak ortaya çıkmıştır. Toz boya kaplanan metal yüzey 180-200 derece yüksek ısı ile fırınlanarak boyanın kürlenmesi sağlanmakta ve böylece metalin bir parçası haline gelen boyalı bir yüzey elde edilmektedir.

ENJEKSİYON
Tam otomatik ham madde beslemeli enjeksiyon makinaları ile kendi tesisimizde ürünlerimizin plastik parçalarını üretmekteyiz.

Dış Ticaret gerçekleştiren firmaların kendi ülkelerine ve müşteri veya tedarikçilerine karşı sorumluluğu olduğu bilinci ve ilkesi ile hareket eden Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş. birikmiş tecrübesi ve bünyesinde kurmuş olduğu dış ticaret departmanı ile uluslar arası alanda sektörün en iyilerinden olma misyonu üstlenmiştir. 

Dünya çapından çeşitli pazarlardan bilgi toplayan ve onları analiz eden Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş., hedef pazara yönelik geliştirdikleri ürün tasarımları ile sektörüne rehberlik etmektedir. Bu şekilde farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden ürünlerin oluşumunu ve gelişimini sağlayarak, kendisinin uluslar arası pazardaki konumunu her geçen gün güçlenmektedir. Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş. misyonu ,ürettiği ürünleri ihraç etmek ile sınırlı kalmayıp yurt içinde ve yurt dışından çeşitli projelere yatırım yapma gibi birçok faaliyeti de kapsamaktadır. Bu şekilde değişen Pazar koşullarına ve ortaya çıkan yeni fırsatlara da en iyi şekilde cevap vermektedir.

Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş. ,dış ticaret stratejisi ile yeni dünya düzeninde tribünde seyirci değil, sahada oyun kurucu olmak için çalışmalarını yürütmektedir ve yürütmeyede devam edecektir.

Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş.
Yaşamınızdaki pazar veya market alışverişlerinizde taşımanıza yardımcı olacak pazar arabası, 40 kğ taşıma kapasitesine kadar yükünüzü çok kolay taşır. Evinizin basamaklarından çıkarken merdiven çıkabilen üç tekerlekli alışveriş arabası nıda kullanabilirsiniz.
-pazar-arabasi-fiyati-firma-sirketler-imalat-metal-siparisi-eva-teker-teker-sac-teker-kaucuk-teker-plastik-teker-uc-tekerlek-uc-teker-sirketler-imalat-merdiven-cikabilen-tekerlek-alisveris-arabasi-dogru-metal-tasima-cantasi-shopping-trolley-wheel-whells