ÜRETİM

Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş. her zaman sektöründe öncü olmayı hedeflemiş ve bunu da başarmış güçlü bir firmadır. Şirketimiz bundan sonra da kararlı ve azimli atılımlarıyla öncü olmaya devam edecektir.
 
ÜRETİM
Fabrikamız 2500  m² si kapalı bir alana sahiptir.

GALVANİZ
300 m² lik kapalı alana kurulu tam otomatik asitli çinko ( GALVANİZ ) tesisimiz 1 hareketli robotla desteklenmiştir.

BOYA TESİSİ
Dünyada oluşan çevre bilincine paralel olarak geliştirilen, metallerin ve toz boya materyalinin bir manyetik ortam içerisinde farklı elektrikle yüklenmeleri, bunun sonucunda toz materyalin mıknatıs etkisiyle metal yüzeyi kaplaması esasına dayanan bir boyama yöntemi olarak ortaya çıkmıştır. Toz boya kaplanan metal yüzey 180-200 derece yüksek ısı ile fırınlanarak boyanın kürlenmesi sağlanmakta ve böylece metalin bir parçası haline gelen boyalı bir yüzey elde edilmektedir.

ENJEKSİYON
Tam otomatik ham madde beslemeli enjeksiyon makinaları ile kendi tesisimizde ürünlerimizin plastik parçalarını üretmekteyiz.
ÜRETİM - Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş.
Yaşamınızdaki pazar veya market alışverişlerinizde taşımanıza yardımcı olacak pazar arabası, 40 kğ taşıma kapasitesine kadar yükünüzü çok kolay taşır. Evinizin basamaklarından çıkarken merdiven çıkabilen üç tekerlekli alışveriş arabası nıda kullanabilirsiniz.
uretim-pazar-arabasi-fiyati-firma-sirketler-imalat-metal-siparisi-eva-teker-teker-sac-teker-kaucuk-teker-plastik-teker-uc-tekerlek-uc-teker-sirketler-imalat-merdiven-cikabilen-tekerlek-alisveris-arabasi-dogru-metal-tasima-cantasi-shopping-trolley-wheel-whells