İHRACAT

Dış Ticaret gerçekleştiren firmaların kendi ülkelerine ve müşteri veya tedarikçilerine karşı sorumluluğu olduğu bilinci ve ilkesi ile hareket eden Doğrular Ev Ürünleri A.Ş, birikmiş tecrübesi ve bünyesinde kurmuş olduğu dış ticaret departmanı ile uluslar arası alanda sektörün en iyilerinden olma misyonu üstlenmiştir. 

Dünya çapından çeşitli pazarlardan bilgi toplayan ve onları analiz eden Doğrular, hedef pazara yönelik geliştirdikleri ürün tasarımları ile sektörüne rehberlik etmektedir.bu şekilde farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden ürünlerin oluşumunu ve gelişimini sağlayarak, kendisinin uluslar arası pazardaki konumunu her geçen gün güçlenmektedir. Doğruların misyonu ,ürettiği ürünleri ihraç etmek ile sınırlı kalmayıp yurt içinde ve yurt dışından çeşitli projelere yatırım yapma gibi birçok faaliyeti de kapsamaktadır.Bu şekilde değişen Pazar koşullarına ve ortaya çıkan yeni fırsatlara da en iyi şekilde cevap vermektedir.

Doğrular ,dış ticaret stratejisi ile yeni dünya düzeninde tribünde seyirci değil, sahada oyun kurucu olmak için çalışmalarını yürütmektedir ve yürütmeyede devam edecektir.

İHRACAT - Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş.
Yaşamınızdaki pazar veya market alışverişlerinizde taşımanıza yardımcı olacak pazar arabası, 40 kğ taşıma kapasitesine kadar yükünüzü çok kolay taşır. Evinizin basamaklarından çıkarken merdiven çıkabilen üç tekerlekli alışveriş arabası nıda kullanabilirsiniz.
ihracat-pazar-arabasi-fiyati-firma-sirketler-imalat-metal-siparisi-eva-teker-teker-sac-teker-kaucuk-teker-plastik-teker-uc-tekerlek-uc-teker-sirketler-imalat-merdiven-cikabilen-tekerlek-alisveris-arabasi-dogru-metal-tasima-cantasi-shopping-trolley-wheel-whells