HAKKIMIZDA

     Doğru markasının temelini oluşturan Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş. 2005 yılında kurulmuş, Anadolu’nun ilk pazar arabası fabrikasıdır. 2009 yılında tesis yatırımlarını büyüterek pazar arabasının yanı sıra çamaşır kurutmalığı üretimine de başlayan şirketimiz; 2014 yılında Torbalı Pazar arabası üretimine başlayarak ürün gamını geliştirmiş ve markamıza olan güveni, zengin hizmet anlayışı ve kalitesiyle pekiştirmiştir.

     Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Doğru, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, alanındaki dünya modasını ve son akımları takip ederek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtmayı, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir. Doğru , gelişen teknolojisi ve günden güne artan kapasitesiyle genç ve dinamik bir firma olarak metal ev gereçlerinde Pazar arabası, eva teker, elyaf ve imperteks çanta sektörlerinde liderlik pozisyonunu muhafaza etmek için kendi alanında daima "ilk"leri gerçekleştirmeye devam edecektir. Doğru, değişen ve yenilenen , tüketicilerine en kaliteli alışveriş deneyimini sunmaktadır.
     
     Doğru, her geçen yıl dünyaya yayılmaya devam ediyor. Dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapan Doğru; kalitesi, yenilikçi ve fonksiyonel tasarım anlayışı ile değişiyor ve gelişiyor.
HAKKIMIZDA - Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş.
Yaşamınızdaki pazar veya market alışverişlerinizde taşımanıza yardımcı olacak pazar arabası, 40 kğ taşıma kapasitesine kadar yükünüzü çok kolay taşır. Evinizin basamaklarından çıkarken merdiven çıkabilen üç tekerlekli alışveriş arabası nıda kullanabilirsiniz.
hakkimizda-pazar-arabasi-fiyati-firma-sirketler-imalat-metal-siparisi-eva-teker-teker-sac-teker-kaucuk-teker-plastik-teker-uc-tekerlek-uc-teker-sirketler-imalat-merdiven-cikabilen-tekerlek-alisveris-arabasi-dogru-metal-tasima-cantasi-shopping-trolley-wheel-whells