HABERLER

KOSGEB’in gelenekselleşen KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreni’nin bu yıl 4.’sü, Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri Işık ve KOSGEB Başkanı Sayın Recep Biçer ve değerli KOBİ yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Doğrular; şirketin son 3 yıllık cirosu, mavi ve beyaz yakalı çalışan sayısı, Ar & Ge çalışmaları, Kosgeb ve Tübitak ile yapılan projeler, bugüne kadar alınan ödüller, patent-tasarım-marka adetleri ve sosyal sorumluluk projeleri göz önünde bulundurularak komisyonlarca yapılan değerlendirmeler neticesinde Kobi Büyük Ödül Finaline kalan 5 firma içerisinde yer almıştır.

Ödül törenine firmamızı temsilen Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Fahrettin Doğru katılmış olup 4.KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreni’ nde Başarı Sertifikasını Başbakan Yardımcısı Sayın Lütfi Elvan’ın elinden almıştır.
Yılın Başarılı KOBİ Büyük Ödülü - Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş.
Yaşamınızdaki pazar veya market alışverişlerinizde taşımanıza yardımcı olacak pazar arabası, 40 kğ taşıma kapasitesine kadar yükünüzü çok kolay taşır. Evinizin basamaklarından çıkarken merdiven çıkabilen üç tekerlekli alışveriş arabası nıda kullanabilirsiniz.
yilin-basarili-kobi-buyuk-odulu-pazar-arabasi-fiyati-firma-sirketler-imalat-metal-siparisi-eva-teker-teker-sac-teker-kaucuk-teker-plastik-teker-uc-tekerlek-uc-teker-sirketler-imalat-merdiven-cikabilen-tekerlek-alisveris-arabasi-dogru-metal-tasima-cantasi