HABERLER

Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Avrasya Kalite Ödülleri Töreni Güngören Kale Center AVM’ de düzenlendi. 18 Mart Tarisinde Uluslararası boyutlarıyla tüketici memnuniyetinin konu aldığı Avrasya Kalite Ödülü Kale Center’de ulusal ve uluslararası markaların yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti. Yaşam kalitesini yükseltmek için tüketiciye ürün ve hizmet sunan, satış sonrası hizmetleri ile tüketici memnuniyetini ön planda tutan ulusal ve uluslararası markalarla birlikte Doğrular olarak firmamızda en ön saflarda yerini aldı. Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Avrasya Kalite Ödülleri tüketiciye en iyiyi verebilmenin yarışını yapan markaların, deneyimlerini paylaştıkları bir platform oldu. Ödül töreninde yönetim danışmanları, akademisyenler ve Türkiye’nin ve gelişmiş ülkelerin önde gelen şirketlerinin yöneticileri ve İdarecileri tüketicinin kalbine giden yola ilişkin görüş ve öngörülerini Tüketiciler ile paylaştılar.Tüketici, marka, farklılaşma, inovasyon, iletişim, sosyal sorumluluk, toplumsal barış, ürün çeşitlenmesi, uluslararası rekabet, yaşam ve düşünce kalitesi, çevrenin korunması gibi konular iş ve sanat dünyasının başarılı yöneticileri tarafından ele alındı. Tüketicinin saygınlığını kazanmış, mal ve hizmet üretiminde kaliteye önem veren ve tüketici memnuniyetini gözeten ödüllü markalar arasında bu yıl ve her yıl olduğu gibi Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. ’de yer aldı. Ödülünü Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Genel Başkanı Osman Doğan`ın elinden, firmamız Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürümüz Sayın Bilal DOĞRU aldı. Tören sonunda görüş bildiren DOĞRU, Avrasya Kalite Ödülüne layık görüldüğümüzden dolayı memnun olduğunu belirterek sektörde kalite çıtasını yükseltmeye ve yine kaliteden taviz vermeden üretimlerine devam edeceklerini kaydetti.
Avrasya Kalite Ödüllü'nün Sahibi: DOĞRULAR - Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş.
Yaşamınızdaki pazar veya market alışverişlerinizde taşımanıza yardımcı olacak pazar arabası, 40 kğ taşıma kapasitesine kadar yükünüzü çok kolay taşır. Evinizin basamaklarından çıkarken merdiven çıkabilen üç tekerlekli alışveriş arabası nıda kullanabilirsiniz.
avrasya-kalite-odullu-nun-sahibi-dogrular-pazar-arabasi-fiyati-firma-sirketler-imalat-metal-siparisi-eva-teker-teker-sac-teker-kaucuk-teker-plastik-teker-uc-tekerlek-uc-teker-sirketler-imalat-merdiven-cikabilen-tekerlek-alisveris-arabasi-dogru-metal-tasima-cantasi