Facebook sayfamızı ziyaret edin. Twitter sayfamızı ziyaret edin RSS Mail Gönderin Flickr sayfamızı ziyaret edin. Youtube sayfamızı ziyaret edin. Google Plus sayfamızı ziyaret edin. Foursquare sayfamızı ziyaret edin. Linkedin sayfamızı ziyaret edin. Vimeo sayfamızı ziyaret edin. Tumblr sayfamızı ziyaret edin. DogruMetal
 
 
Kurumsal  
Hakkımızda
Misyon,Vizyon ve Değerler
Politikamız
Kalite Belgeleri
Satınalma
Foto Galeri
Video Galeri

 
AnasayfaKurumsal › Satınalma

Satınalma

 

Doğru Metal Satınalma
Satınalma Müdürlüğü; Doğru Metal ihtiyaçlarının kalite, zaman, fiyat optimizasyonu çerçevesinde karşılanması amacıyla, bütüncül bir satınalma yaklaşımı ile talebin oluşumundan ihtiyacın karşılanmasına kadar geçen süreçte; satınalma performansını yükseltmek, Şirket karlılığına katkıda bulunmak ve operasyonel esnekliği sağlamak için tedarikçileri ile yakın işbirliği kurmak stratejisiyle hareket etmektedir.

Hedeflerimiz:
Teknolojideki gelişmelerin ve müşteri beklentilerindeki değişimlerin hızla yaşandığı ve yoğun bir rekabet ortamının var olduğu günümüz koşullarında, satınalma fonksiyonunun da bu paralelde gelişmesi ve kendini yenilemesi kaçınılmaz hale gelmektedir. Satınalma müdürlüğü, Ev Gereçleri sektöründeki bu hızlı değişimi etkin ve esnek satınalma süreçleri ile desteklemektedir. Bu süreç içerisinde, stratejik tedarikçileri ile yakın işbirliği kurarak, satınalma performansını yükseltirken tedarikçilerinin de gelişimini destekleyerek alternatif çözüm önerileri ile ihtiyacın en optimum şekilde karşılanmasını hedeflemektedir. 

 

 
 
 
Kurumsal  |  Ürünlerimiz  |  Bizden Haberler  |  Tüketici Hizmetleri  |  İnsan Kaynakları  |  Bize Ulaşın  |