Facebook sayfamızı ziyaret edin. Twitter sayfamızı ziyaret edin RSS Mail Gönderin Flickr sayfamızı ziyaret edin. Youtube sayfamızı ziyaret edin. Google Plus sayfamızı ziyaret edin. Foursquare sayfamızı ziyaret edin. Linkedin sayfamızı ziyaret edin. Vimeo sayfamızı ziyaret edin. Tumblr sayfamızı ziyaret edin. DogruMetal
 
 
Kurumsal  
Hakkımızda
Misyon,Vizyon ve Değerler
Politikamız
Kalite Belgeleri
Satınalma
Foto Galeri
Video Galeri

 
AnasayfaKurumsal › Hakkımızda

Doğru Metal Kurumsal

Türkiye'nin metal eşya sektöründeki üretimi konusunda en hızlı büyüme gösteren ve bunun sonucunda belli başlı firmaları arasında yerini alan firmamız, ilk üretimine 2005 yılında Konya Meram Tesisleri’nde başlamıştır. Büyüme ve  modernizasyon faktörlerinin beraberinde getirmiş olduğu ürün kalitesi, üretimin hızı, devamlılığı ve servis kalitemizi arttırmak çabaları neticesinde hizmet veren firmamız, önemli ve gözle görülür bir artış yaşamıştır.

Bünyesinde barındırdığı üretim ve satış konusunda tecrübeli çalışanıyla Doğru Metal, bugün yakaladığı farklı tarz,  olağanüstü değişik ve özgün çalışmalar da Doğru Metal ' in diğer firmalardan sıyrılıp, Türkiye'de tanınmış bir marka olmasını sağlamıştır.

Metal eşya alırken müşterinin düşüncesine göre hareket eden ve bunun neticesinde müşterinin ne istediğini çok iyi bilen Doğru Metal,  çalışanlarının yarattığı değişik model ve aksesuarlardaki ürünlerimiz, birçok insanın evine ulaşmıştır. Bugün evlerler ve işyerleri, Doğru Metal tarafından üretilmiş ürünlerimizi kullanmakta olup, tüm müşterilerimiz artan garanti koşullarından faydalanmaktadırlar.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, pazar arabası, kurutmalık, çamaşır kurutmalık, balkon kurutmalık, alüminyum çamaşırlık, portatif gardırop, bez gardrop, ütü masası, torbalı pazar arabası, eva teker vb. ev gereçleri üretimi ile, değişik model ve aksesuardan oluşan bir koleksiyona sahiptir. Ürünlerindeki değişik tarz ve modellerindeki çeşitlilik aynı zamanda her bütçeye de hitap etmektedir.

 
 
 
Kurumsal  |  Ürünlerimiz  |  Bizden Haberler  |  Tüketici Hizmetleri  |  İnsan Kaynakları  |  Bize Ulaşın  |