Facebook sayfamızı ziyaret edin. Twitter sayfamızı ziyaret edin RSS Mail Gönderin Flickr sayfamızı ziyaret edin. Youtube sayfamızı ziyaret edin. Google Plus sayfamızı ziyaret edin. Foursquare sayfamızı ziyaret edin. Linkedin sayfamızı ziyaret edin. Vimeo sayfamızı ziyaret edin. Tumblr sayfamızı ziyaret edin. DogruMetal
 
 
Bizden Haberler  
Gündem 
Fuarlar 
Arşiv 

 
AnasayfaBizden HaberlerGündem › Türkiye Genel Distribütör'lük verilmesi hakkında

Değerli İş Ortaklarımız;

 Doğru Metal olarak sizlerle yıllarca iyi bir ticari ilişki içerisinde olup; satış ve sonrası hizmetlerde de bir aksama yaşanmaması için elimizden gelen tüm gayreti gösterdik. Küreselleşen ve hızla gelişen bir dünya ve rekabetçi bir piyasaya uyum sağlamak, daha ekonomik ürünler elde etmek ve ürün yelpazemizi genişletmek için Ütü masası, Merdiven, Kurutmalık vb. ev ürünleri üretimi yapan ve sektöründe lider olan ortağımız Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. ile 20.05.2014 de genel bir distribütörlük anlaşması imzaladık.

 Bu tarihten itibaren; aynı düşünce ve çizgimizden taviz vermeden, Doğru Metal’in tüm mamüllerinin satış ve dağıtımı, personelimiz Mustafa Barış KÖKSAL ve Mehmet MIH’ın da katkılarıyla, Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. çatısı altında devam edecektir.

 Dileriz; bugüne kadar elde ettiğimiz başarılar ve deneyimler, hedeflediğimiz amaçların gerçekleşmesinde yol gösterici olur.

 Hayırlara vesile olması temennisiyle…22.05.2014

 Saygılarımızla

 Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş

 

 

 
 
 
Kurumsal  |  Ürünlerimiz  |  Bizden Haberler  |  Tüketici Hizmetleri  |  İnsan Kaynakları  |  Bize Ulaşın  |